dr Grzegorz Czelej

dr Grzegorz Czelej

Senator RP

PRACE WYRÓŻNIONE PRZEZ OKRĘGOWĄ KOMISJĘ KONKURSOWĄ „ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA”

W dniu 26 marca br. zebrała się Okręgowa Komisja Konkursowa w składzie:

  1. Pan Grzegorz Czelej – Senator RP
  2. Pani dr Anna Perłowska-Weiser – Zakład Wklęsłodruku i Grafiki Eksperymentalnej UMCS

  3. Pani Justyna Pasieczna

  4. Pani Kinga Bojanowicz

Spośród nadesłanych prac konkursowych spełniających wymogi regulaminu, Okręgowa Komisja Konkursowa wyróżniła prace w następujących kategoriach:

UCZEŃ KLASY IV–VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

 

Autor: Aleksandra Kowalik

Szkoła Podstawowa w Krasewie
 

Autor: Zuzanna Hernas

Szkoła Podstawowa im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wytycznie

 

Autor: Katarzyna Szymańska

Szkoła Podstawowa im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wytycznie

 

Autor: Ksawery Ruszniak

Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich

 

Autor: Andżelika Pietruszka

Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach Matysach

 

Autor: Kacper Kozak

Szkoła Podstawowa im Księdza Biskupa Junoszy Szaniawskiego w Szaniawach Matysach

 

Autor: Oliwia Sekita

Zespół Placówek Oświatowych w Swatach

 

Autor: Dominika Cios

Szkoła Podstawowa w Kalinówce

 

Autor: Aleksandra Kulpa

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wólce Ratajskiej

 

Autor: Jagoda Marzęda

Zespół Placówek Oświatowych im. M.Skłodowskiej-Curie w Trawnikach

 

Autor: Wiktor Moroz

Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach

 

Autor: Katarzyna Szalast

Szkoła Podstawowa w Rozkopaczewie

 

Autor: Natalia Strawska

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie

 

Autor: Adam Siedlecki

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie

 

Autor: Weronika Kisielewska

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Leona Kruczkowskiego w Lublinie

 

Autor: Szymon Jurak

Szkoła Podstawowa w Wandalinie

 

Autor: Łucja Drzazga

PSP im. Jana Pawła II w Wólce Ratajskiej

 

Autor: Aleksandra Głusiec

Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie

 

Autor: Natalia Polkowska

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

 

Autor: Anna Guz

Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej

 

Autor: Mateusz Gajur

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Filipowicza „Korda” w Dorohusku

 

Autor: Maria Gajur

Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Filipowicza „Korda” w Dorohusku

 

Autor: Dominika Zubrzycka

Szkoła Podstawowa w Łubkach

 

Autor: Piotr Łaszcz

Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy w Starej Wsi Drugiej

 

Autor: Krystian Jasik

Szkoła Podstawowa w Opatkowicach

 

Autor: Sylwia Ciempiel

Publiczna Szkoła Podstawowa w Chruślankach Józefowskich

 

Autor: Dominka Mikita

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Twaroga w Księżomierzy

 

Autor: Julia Mąkowska

Szkoła Podstawowa w Kłoczewie

 

Autor: Emilia Woźniak

Szkoła Podstawowa w Kłoczewie

 

Autor: Mateusz Słabek

Szkoła Podstawowa nr 30 w Lubinie

 

Autor: Karol Borysiewicz

Szkoła Podstawowa mi. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego Zawadówka

 

Autor: Wiktoria Kurzyńska,

Szkoła Podstawowa mi. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego Zawadówka

 

Autor: Oliwia Kudan

Szkoła Podstawowa mi. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego Zawadówka

 

Autor: Paweł Jagiełło

Szkoła Podstawowa w Braciejowicach

 

Autor: Magdalena Winiarczyk

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej

 

Autor: Kamila Łachnowicz

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego we Włodawie

 

Autor: Marcjanna Kowalczyk

Szkoła Podstawowa w Dębinie

 

Autor: Kacper Gromaszek

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk

 

Autor: Bianka Wrzochol

Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Pusznie Godowskim

 

Autor: Anna Tomaszewska

Zespół Placówek Oświatowych w Międzyrzecu Podlaskim

 

Autor: Maciej Kulik

Szkoła Podstawowa w Baranowie

 

Autor: Amelia Biernacka

Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

 

Autor: Maciej Skórka

Zespół Szkół w Okrzei, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza

 

Autor: Weronika Dorosz

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Serokomli

 

Autor: Amelia Mazur

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Serokomli
 

UCZEŃ SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ:

 

Autor: Maciej Najko

Zespół Szkół w Kluczkowicach

 

Autor: Julia Łukomska

Zespół Szkół w Strzyżewie

 

Autor: Mateusz Smyk

Zespół Szkół w Kamionce

 

Autor: Daria Wolińska

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie

 

Autor: Katarzyna Dzierzbicka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie

 

Autor: Marta Chołody

Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie, Filia w Kraśniku

 

Autor: Julia Golczewska

Publiczne Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II w Piszczacu

 

Autor: Kinga Biernacka

Publiczne Gimnazjum nr1 im. Jana Pawła II w Piszczacu

 

Autor: Natalia Psujek

Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trawnikach

 

Autor: Mariusz Kurek

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Międzyrzecu Podlaskim

 

Autor: Maja Strawa

Społeczne Gimnazjum w Kraśniku

 

Autor: Zofia Jankowska

Społeczne Gimnazjum w Kraśniku

 

Autor: Mateusz Dorosz

Gimnazjum w Serokomli

 

Autor: Roksana Wrona

Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej-Curie Trawniki

 

Autor: Laura Krzos

Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie