dr Grzegorz Czelej

dr Grzegorz Czelej

Senator RP

Nagrody i wyróżnienia

Senator Grzegorz Czelej jest laureatem wielu prestiżowych nagród za zarządzanie.

Miesięcznik Forbes, jeden z najbardziej poważanych magazynów biznesowych na świecie, wyróżnił Senatora przyznając mu nagrodę za wzorowe zarządzanie. Nagroda została przyznana w 2009 i 2010 roku. Warto dodać, że nagroda ma wymiar ogólnopolski. Redakcja Forbes'a wraz z analitykami i ekspertami wywiadowni Dun&Bradstreet Polska wpisała na Listę Diamentów 2065 firm, które wykazały się profesjonalnym zarządzaniem.

Senator odebrał też nagrodę „Gazel Biznesu 2007” i „Gazel Biznesu 2005”. Nagroda przyznawana jest przez specjalistów z gazety Puls Biznesu. Nagroda ma również wymiar ogólnopolski.

Na ręce Senatora przekazano także tytuł „Najlepsze Firmy 2007 roku Gazety Bankowej” przyznany Wydawnictwu Czelej Sp. z o. o. Znalazło się ono bowiem w rankingu przygotowywanym przez firmę Dun&Bradstreet Poland.

Senator  jest także laureatem regionalnej edycji konkursu „Wielka Mała Firma”. Zostały w nim wyróżnione najbardziej rzetelne i wiarygodne małe i średnie firmy z województw lubelskiego i podkarpackiego. Ranking organizowany jest przez Gazetę Prawną we współpracy z Grupą PZU i wywiadownią gospodarczą Dun&Bradstreet.
 

Konkurs 'Wielka Mała Firma'Gazele Biznesu